سینک صنعتی استیل برای استفاده های گوناگون طراحی و تولید میشود از مهمترین موارد استفاده سینک صنعتی استیل میتوان به رستورانها، فست فودها، آشپزخانه ها، کیترینک ها، بیمارستانها، درمانگاهها و غیره اشاره کرد.

همچنین در محیط هایی که به بهداشت اهمیت داده میشود و بهداشت محیط از اامات استفاده از تجهیزات میباشد استفاده از سینک استیل بهترین گزینه برای انتخاب این محصول میباشد.

سینک صنعتی استیل:

سینک صنعتی استنلس استیل یکی از محصولات تولید گروه صنعتی تجهیزگستر خاورمیانه میباشد

سینک صنعتی یکی از محصولاتی است که در شرکت های مختلفی تولید می شود ولی ما در تولید سینک صنعتی استیل تبهر خاصی داریم و سینک استیل این شرکت در دو مدل به شرح زیر تولید می گردد.

سینک صنعتی استیل رویه تمام پرس

سینک صنعتی استیل رویه جوشی

هر کدام از این محصولات به صورت استاندارد و سفارشی تولید می شوند ولی شما می توانید با م با کارشناسان شرکت اقدام به خرید سینک استیل نمایید.

قیمت سینک صنعتی استیل بسته به متریال تعیین می شود و با محاسبه میزان استیل به کار رفته و نوع استیل به کار رفته می توانید قیمت سینک استیل را به دست بیاورید.

با کارشناسان شرکت در زمینه خرید ترولی و قیمت ترولی استیل تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 02188571510

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سینک ,استیل ,صنعتی ,تولید ,شرکت ,استفاده ,سینک صنعتی ,صنعتی استیل ,سینک استیل ,قیمت سینک ,کارشناسان شرکت ,سینک صنعتی استیل
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یابن الزهرا مددی و اکنون من پیدا شدم کاشی و سرامیک مرجان شیرآلات و تجهیزات خانه و آشپزخانه کابینت روشویی فرنگی زمینی آشپزباشی Kelly نمایندگی سامانه حمل ونقل آنلاین ماین تاکسی آبادان لباس کده من و مری رزرو هتل انلاین دانلود موزیک